DOYPACK KİLİTLİ TORBALAR

Eskiden kullanılan karton kutu, metal kutu ve kavanozların yerini Doypak diğer adıyla ayakta duran torbalar almıştır.

Doypak kilitli torbalar raflarda dik bir duruş sergilemenin yanı sıra, hafif olması, albenili baskılar sunabilmesi, lazer perfore ile kolayca açılması ve sonra da kilit sistemi ile tekrar kapanması sayesinde son tüketiciler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Ayakta duran poşetler tüketiciler kadar üreticilere de avantajlar sağlamaktadırlar. Doypaklar kolayca depolanır, ısıl işlem uygulanarak ağzı basitçe kapatılır, nakliye esnasında kırılma sorunu yaşanmaz, hafiftirler ve az yer kaplarlar.

Kraft Pencereli Doypak Kilitli Torba

Sağlık problemi yaratmayan kraft kağıt kaplaması ile üretilen ve şeffaf penceresi sayesinde ürünün görselliğini de ön planda tutarak doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Kraft pencereli doypak torbaya baskı yapılabiliyor, kilit sistemi uygulanabiliyor. Rengi ve penceresi nedeniyle de özellikle kullanım alanları arasında kahve, kuruyemiş vb. ürünler öncülük etmektedir.

Pencereli Metalize Doypak Kilitli Torba

Pencereli metalize kilitli doypak torba, ön yüzünün tamamen şeffaf bir yapıdan oluşması sayesinde içeriğinde bulunan ürünü tüm detayları ile göstermektedir. Müşterilerin ürünün tamamını görebilme özelliğinden ötürü müşteri odaklı firmaların tercih sebebidir. Ağırlıklı olarak atıştırmalık, kuruyemiş ve bitki çayları içerikli ürünler için çok ideal bir paketleme ürünüdür.

Şeffaf Doypak Kilitli Torba

Şeffaf doypak kilitli torba, ön ve arka yüzü tamamen şeffaf bir yapıya sahip olması nedeniyle içindeki ürünü sergilemek adına bir yol izlemektedir. Baskı ve kilit sistemi her üründe olduğu gibi uygulanabilir. Özellikle sergilemeye açık tüm gıda içi ürünlerin kullanımında müşteri ve ürün odaklı bir avantaj oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.