Eambalaj.com.tr bir E Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. E Ambalaj, günümüzde artan müşteri talepleri ve alışkanlıklarına göre kendini zamana adapte ederek çevrimiçi mağazacılık sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Günden güne genişleyen ürün yelpazesi ve piyasadaki en uygun fiyatları ile ambalaj sektöründe rekabetçi olma ilkesiyle yola çıkan E Ambalaj, gücünü, 21 senedir ambalaj sektöründe kazandığı tecrübesinden, donanımlı profesyonel ekibi ve binlerce müşterisinden alıyor. E Ambalaj, güvenli e-ticaret ve ödeme altyapısı ile %100 güvenli sorunsuz alışveriş imkanını müşterilerine sunuyor. Ödeme altyapımızı sağlayan ödeme partnerimiz iyzico yaptığınız işlemler için daha güvenli alışveriş deneyimi için yanınızda. Her siparişiniz stok durumuna bağlı olarak ertesi günü kargoya teslim edilir ve siparişinizin her aşamasında bilgilendirilirsiniz.

Ödemelerinizi Havale/EFT ya da Kredi Kartı / Banka Kartı seçeneklerinden herhangi birisiyle yapabilirsiniz. Şirket politikalarımız gereğince kapıda ödeme sistemi mevcut değildir. Devamlılığı olan bir altyapıya sahip e-ticaret sistemimiz, kredi kartı bilgilerinizi asla sistemde barındırmaz. Tüm kişiler bilgileriniz KVKK güvencesiyle güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Eambalaj.com.tr sayesinde yorulmadan ve işlerinizi aksatmadan ihtiyacınız olan malzemeleri tek tıkla anında tedarik edebilirsiniz. Böylece minimum maliyetle maksimum zaman tasarrufu elde etmiş olursunuz.

Baskılı ambalaj ihtiyaçlarınız içinde E Ambalaj çözümlerini tercih edebilirsiniz. Standart, baskısız ambalaj için En uygun fiyat garantisi sloganıyla yola çıktık. Vakum poşeti ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için onlarca farklı ebat, tip ve kalınlıktaki ürünler için e-ticaret sitemizden kolayca erişebilir, spesifik ölçüler için iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye genelinden binlerce müşterimize, aşçıya, ev hanımına, iş sahibine, işletmeciye, hekime, akademisyene, üreticiye, kuruyemişçiye, çiftçiye bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Lütfen görüş, şikayet ve önerilerinizi bize bildirmekten kaçınmayın.

Sıkça aranan ürünler; vakum poşeti, tırtıklı vakum poşeti, gofrajlı vakum poşeti, peynir vakum poşeti, kuruyemiş vakum poşeti, stilea vakum poşeti, arzum vakum poşeti, alüminyum kap, alüminyum kap kapak, sütlaç kasesi, aşçı bonesi, lateks eldiven, kürdan, kilitli torbalar, doypack torba, oturan torba, pencereli metalize doypack, pencereli doypack, metalize doypack, ıslak mendil, opp jelatin, çöp poşeti, mini çöp poşeti, battal boy çöp poşeti, şeffaf eldiven.