Mutfağınızda Profesyonel Gıda Saklama Koşulları Oluşturun

Gözle görülememesine rağmen yiyeceklerin tamamının içerisinde bulunan enzimler ve havada bulunan mikroorganizmalar, gıdaların doğru saklanma koşullarında korunmaması durumunda pek çok hastalık yapıcı etkeni açığa çıkartmaktadır. Meyve, sebze, bakliyat gibi gıdalardan, et, balık, peynir gibi daha yoğun protein içeren gıdalara kadar her türlü besin kaynağı üzerinde oluşan, mantar, küf ve çürüme etkileri, insan sağlığını son derece büyük oranlarda tehdit etmektedir. Aynı zamanda gıdalar üzerinde yer alan ve gözle görülebilir herhangi bir etkiye neden olmayan binlerce mikroorganizma da insan sağlığı açısından pek çok riski beraberinde getirmektedir.

Tırtıklı Vakum Poşeti
ev tipi, tırtıklı vakum poşeti, gofrajlı vakum poşeti

Gerek kışlık, gerekse de yazlık olarak hazırlanan bütün gıdaların doğru koşullarda saklanması için gün geçtikçe daha çok tercih edilen sistemlerin başında vakumlu saklama koşulları gelmektedir. Firmamız olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında müşterilerimizin sağlıklarını korumak amacıyla geliştirdiğimiz vakum poşeti çeşitlerimiz ile kalitenin adresi konumunda yer almaktayız. İlgili standartlar ve gerekli mevzuatlar çerçevesinde, tüm gıda çeşitleri ile direkt temasa uygun olarak ürettiğimiz sertifikalı poşetlerimizi, farklı ebatlarda ve kilogram başına farklı adetlerde üreterek müşterimiz ile buluşturmaktayız. Profesyonel saklama koşullarını mutfaklarınıza ulaştıran kalite anlayışımız ile hem sizlerin hem de sevdiklerinizin sağlıklarını korumak amacıyla büyük bir dikkat ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kalite Ve Güven İçin Bizi Tercih Edin

Gıdaların doğru saklanması, saklandığı alanlarda ise hava ile temas etmemesi insan sağlığı için son derece önem arz etmektedir. Pek çok klasikleşmiş gıda saklama yöntemine göre hem daha uzun süreli koruma sağlarken hem de saklanan besinlerin besin değerlerinin korunması için vakum poşeti çeşitleri büyük faydalar sağlamaktadır.

Vakum Poşeti
Gıda vakum poşeti, düz tip vakum poşeti, vakumlanmış gıda örneği

E Ambalaj olarak, annelerimizin ve babalarımızın bizleri koruma içgüdülerinden esinlenerek geliştirdiğimiz tüm mutfakların ihtiyacı olan vakum poşeti çeşitlerimiz ile müşterilerimizin sağlıklarını korumak amacıyla büyük bir titizlik ve dikkatle çalışmaktayız. Son teknoloji ile üretimlerini gerçekleştirdiğimiz saklama poşetlerimizi farklı markaların dıştan takmalı ev tipi küçük vakum makinelerinin tümüne uygun kullanım imkanı sağlayacak uygunlukta üretmekteyiz. Geniş kullanım ağına sahip ürünlerimizi uygun fiyatlı olduğu kadar üst düzey kaliteli olarak da internet sitemiz üzerinden satın alarak tüm saklama işlemlerinizi güvenle ve rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Köşesine Kargo Hizmeti

Uzun yıllardır insan sağlığını korumak üzerine yaptığımız çalışmalarımız sonucunda üretimini gerçekleştirdiğimiz vakum poşeti çeşitlerimiz ile geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamaktayız. Üretimlerimizi gerekli tüm yasal şartlar çerçevesinde gerçekleştirerek hem insan sağlığını koruma politikamızı sürdürürken hem de saklanan besinlerin besin değerlerinin korunmasını da sağlamaktayız. Üst düzey kalitede ürettiğimiz ürünlerimizi,  Türkiye’nin her yerine sağladığımız kargo hizmetimiz ile birlikte Türkiye’nin her mutfağına ulaştırmayı da sürdürmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğimiz perakende satışlarımız ile birlikte uygun fiyatlı olduğu kadar üst düzey kaliteli ürünlerimiz sayesinde profesyonel saklama koşullarını mutfaklarınızda oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.