Hem Sağlıklı Hem Uzun Süreli Gıda Saklama Yöntemi: Vakum Poşeti

 

Kuruyemiş, bakliyat, meyve ve sebze gibi her gün tükettiğimiz gıdaların hava ile temas etmesi veya uygun ortamlarda saklanmaması sonucunda gıdaların kendi içerisinde mevcut olan enzimlerinin aktive olması bu ürünlerin protein, vitamin ve mineral değerlerinin azalmasına neden olmaktadır. Özellikle et, balık, tavuk, peynir gibi organik yapılı besinlerin hava ile temas etmesi durumunda oluşan çürüme, küf, mantar, kötü koku gibi durumlar insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli olup büyük riskler teşkil etmektedir.

Gıdaların doğru saklanması hem insan sağlığı için son derece önem arz ederken hem de tüketilen besinlerin faydalı yapılarının korunması için de oldukça önemlidir. Ürünlerin tazeliğinin korunabilmesi aynı zamanda içeriğindeki besin değerlerini uzun süre üst kalitede muhafaza edebilmesi için geliştirilen en önemli sistemlerden bir tanesi vakum sistemleridir.

Tırtıklı Vakum Poşeti

Firmamız olarak gıdaların daha uzun süre güvenle saklanabilmesi ve bu gıdaların besin değerlerini kaybetmemeleri amacıyla geliştirdiğimiz ev tipi vakum poşeti çeşitleri ile müşterilerimizin sağlıklarını korumak amacıyla büyük bir titizlik ve dikkatle çalışmaktayız. Poşet çeşitlerimizi gerekli kalite mevzuatları ve ilgili standartlar çerçevesinde son teknoloji ile üretimlerini gerçekleştirerek müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Tüm gıda çeşitleriyle direkt temasa uygun ve bu konuda sertifikaya sahip olan poşetlerimiz sayesinde hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlıklarını güvenle koruyabilirsiniz.

Vakum Poşeti İçin Doğru Adres: E Ambalaj

Yaz mevsimlerinde gerçekleştirilen kışlık hazırlıklar ve kış mevsimlerinden yaz mevsimlerine saklanmak istenen ürünlerin hazırlık aşamaları oldukça teferruat gerektirmektedir. Bu besinlerin hazırlanması kadar uzun süreli güvenle saklanması da son derece önem arz etmektedir. Gerek bakliyat türleri, gerek et, balık, tavuk kaynaklı ürünler, gerekse de yöresel peynir, tereyağ, kaymak gibi hem daha çabuk bozulan hem de maddi değeri yüksek olan besinlerin saklanması çok daha özen gerektirmektedir.

E Ambalaj olarak, üretimlerini gerçekleştirdiğimiz vakum poşeti çeşitlerimiz ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmaktayız. Farklı ebatlarda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz poşetlerimiz ile bütün mutfak işlerinizde güvenle kullanılabileceğiniz, sağlıklı bir şekilde saklama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, uygun fiyatlı olduğu kadar üst düzey kaliteli olarak satın alabileceğiniz tüm vakum poşeti ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlığınız İçin Kaliteyi Tercih Edin

Türkiye’nin her yerine sağladığımız kargo hizmetimiz ile birlikte Türkiye’nin her mutfağına ulaştırdığımız vakum poşeti çeşitlerimizi toptan fiyatına perakende olarak müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Kilogram cinsinden satışlarını gerçekleştirdiğimiz poşetlerimizin pek çok ebatı ile birlikte ebata göre kilogram başına düşen farklı adede sahip ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya da devam etmekteyiz. Farklı markaların dıştan takmalı ev tipi küçük vakum makinelerinde kullanıma uygun yapısı sayesinde oldukça rahatlıkla kullanılabilen ürünlerimizi, internet sitemiz üzerinden sipariş oluşturarak en kısa süre içerisinde profesyonel saklama koşullarını kendi mutfağınıza taşıyabilirsiniz.